ATMEGA16-16AJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA16-16AJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA16-16AJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA16-16AJ.pdf2.ATMEGA16-16AJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA16-16AJ
Tau Wae ATMEGA16-16AJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA16-16AJ.pdf2.ATMEGA16-16AJ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x10b