ATF750LVC-15SU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATF750LVC-15SU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC
Ngā Rauemi: ATF750LVC-15SU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
248 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATF750LVC-15SU
Tau Wae ATF750LVC-15SU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 37223 pcs Pepa Raraunga ATF750LVC-15SU.pdf
Whakaaetanga Miihini - Taiao 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa ATF750LVC Momo Taumahi In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
Packaging Tube Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa ATF750LVC15SU Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)