ATA5577M3330C-DBB
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATA5577M3330C-DBB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RFID 125KHZ R/W 330PF BUMP
Ngā Rauemi: ATA5577M3330C-DBB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA5577M3330C-DBB
Tau Wae ATA5577M3330C-DBB Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RFID 125KHZ R/W 330PF BUMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4085 pcs Pepa Raraunga ATA5577M3330C-DBB.pdf
Hangarau Passive Kāhua Encapsulated
Ngā Paerewa Read/Write Rahi / Rahi 1.36mm x 1.00mm x 0.16mm
Raupapa - Te Rapu Whakataki 363b (User)
Ētahi Ingoa ATA5577M3330C-DBBDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Waehanga Kaihanga ATA5577M3330C-DBB
Te whakauru, te tikanga tango ISO 11784, ISO 11785 Rautanga 100kHz ~ 150kHz
Whakaahua nui RFID Tag Read/Write 363b (User) Memory 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 Encapsulated Whakaahuatanga IC RFID 125KHZ R/W 330PF BUMP