ATA5577M2250-DBN
Hua Hua
Tau Wae: ATA5577M2250-DBN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC IDIC RFID R/W 250PF DIE
Ngā Rauemi: ATA5577M2250-DBN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA5577M2250-DBN
Tau Wae ATA5577M2250-DBN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC IDIC RFID R/W 250PF DIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3999 pcs Pepa Raraunga ATA5577M2250-DBN.pdf
Tuhinga o mua 3.6V Momo RFID Transponder
Pūrere Pūrere Whakarato Die Ngā Paerewa ISO 11784, ISO 11785
Raupapa ATA5577 Paa / Case Die
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
Rautanga 100kHz ~ 150kHz Whakaahuatanga Taipitopito RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 3.6V Die