AT93C66W-10SC-2.5
Hua Hua
Tau Wae: AT93C66W-10SC-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT93C66W-10SC-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT93C66W-10SC-2.5
Tau Wae AT93C66W-10SC-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5676 pcs Pepa Raraunga AT93C66W-10SC-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa AT93C66W10SC2.5
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Kb (512 x 8, 256 x 16) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC Whero Whero 2MHz
Tau Wae Tuakiri AT93C66
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT93C66B-SSHM-T
AT93C66B-SSHM-T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 308890 pcs
Tikiake: AT93C66B-SSHM-T.pdf
RFQ
AT93C66W-10SI
AT93C66W-10SI
I roto i te taonga: 4467 pcs
Tikiake: AT93C66W-10SI.pdf
RFQ
AT93C66W-10SC
AT93C66W-10SC