AT93C66A-10SI-2.7
Hua Hua
Tau Wae: AT93C66A-10SI-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT93C66A-10SI-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT93C66A-10SI-2.7
Tau Wae AT93C66A-10SI-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4569 pcs Pepa Raraunga AT93C66A-10SI-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Kb (512 x 8, 256 x 16)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC
Whero Whero 2MHz Tau Wae Tuakiri AT93C66
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT93C66A-10SU-1.8
AT93C66A-10SU-1.8
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 4262 pcs
Tikiake: AT93C66A-10SU-1.8.pdf
RFQ
AT93C66A-10TI-2.7
AT93C66A-10TI-2.7
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP
I roto i te taonga: 4818 pcs
Tikiake: AT93C66A-10TI-2.7.pdf
RFQ
AT93C66A-10SI-2.7-T
AT93C66A-10SI-2.7-T