AT93C66-10SI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT93C66-10SI-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT93C66-10SI-1.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT93C66-10SI-1.8
Tau Wae AT93C66-10SI-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5848 pcs Pepa Raraunga AT93C66-10SI-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Kb (512 x 8, 256 x 16)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC
Whero Whero 2MHz Tau Wae Tuakiri AT93C66
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT93C66-10SC-2.5
AT93C66-10SC-2.5
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 5805 pcs
Tikiake: AT93C66-10SC-2.5.pdf
RFQ
AT93C66-10TI-1.8
AT93C66-10TI-1.8
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP
I roto i te taonga: 5437 pcs
Tikiake: AT93C66-10TI-1.8.pdf
RFQ
AT93C66-10SI
AT93C66-10SI