AT93C57-10PC-1.8
Hua Hua
Tau Wae: AT93C57-10PC-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT93C57-10PC-1.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT93C57-10PC-1.8
Tau Wae AT93C57-10PC-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5152 pcs Pepa Raraunga AT93C57-10PC-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 2Kb (256 x 8, 128 x 16)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8, 128 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP
Whero Whero 2MHz Tau Wae Tuakiri AT93C57