AT93C46C-10PC-2.7
Hua Hua
Tau Wae: AT93C46C-10PC-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT93C46C-10PC-2.7
Tau Wae AT93C46C-10PC-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4199 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa AT93C46C10PC2.7
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TC) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP Whero Whero 2MHz
Tau Wae Tuakiri AT93C46
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT93C46C-10SI-2.7
AT93C46C-10SI-2.7
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 4448 pcs
Tikiake: AT93C46C-10SI-2.7.pdf
RFQ
AT93C46C-10PI-2.7
AT93C46C-10PI-2.7
Whakaahuatanga: IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP
I roto i te taonga: 5601 pcs
Tikiake: AT93C46C-10PI-2.7.pdf
RFQ
AT93C46C-10PC
AT93C46C-10PC