AT91SAM9X25-CU-999
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91SAM9X25-CU-999 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT91SAM9X25-CU-999
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 64KB ROM 217BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT91SAM9X25-CU-999
Tau Wae AT91SAM9X25-CU-999 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 14256 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 1.8V, 2.5V, 3.0V, 3.3V USB USB 2.0 (3)
Pūrere Pūrere Whakarato 217-LFBGA (15x15) Tere 400MHz
Raupapa SAM9X Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM LPDDR, LPDDR2, DDR2, DDR, SDR, SRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 217-LFBGA
Ētahi Ingoa AT91SAM9X25-CU-999TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)