AT91R40008-66AI-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT91R40008-66AI-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 100LQFP
Ngā Rauemi: AT91R40008-66AI-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT91R40008-66AI-T
Tau Wae AT91R40008-66AI-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4094 pcs Pepa Raraunga AT91R40008-66AI-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 1.95 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 66MHz Raupapa AT91