AT91M42800A-33AI-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M42800A-33AI-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT91M42800A-33AI-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Ngā Rauemi: 1.AT91M42800A-33AI-T.pdf2.AT91M42800A-33AI-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT91M42800A-33AI-T
Tau Wae AT91M42800A-33AI-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5535 pcs Pepa Raraunga 1.AT91M42800A-33AI-T.pdf2.AT91M42800A-33AI-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 33MHz Raupapa AT91