AT90S2323-10SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90S2323-10SI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90S2323-10SI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: AT90S2323-10SI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90S2323-10SI
Tau Wae AT90S2323-10SI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5992 pcs Pepa Raraunga AT90S2323-10SI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 10MHz Raupapa AVR® 90S
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o I / O 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga -