AT90S1200A-12PC
Hua Hua
Tau Wae: AT90S1200A-12PC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: AT90S1200A-12PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90S1200A-12PC
Tau Wae AT90S1200A-12PC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5985 pcs Pepa Raraunga AT90S1200A-12PC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 12MHz Raupapa AVR® 90S
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (512 x 16) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o I / O 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM 64 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (512 x 16) FLASH 20-PDIP Raraunga Raraunga -