AT90S1200-12YC
Hua Hua
Tau Wae: AT90S1200-12YC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SSOP
Ngā Rauemi: AT90S1200-12YC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90S1200-12YC
Tau Wae AT90S1200-12YC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4147 pcs Pepa Raraunga AT90S1200-12YC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 12MHz Raupapa AVR® 90S
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (512 x 16) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o I / O 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM 64 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (512 x 16) FLASH 20-SSOP Raraunga Raraunga -