AT90CAN32-16AUR
Hua Hua
Tau Wae: AT90CAN32-16AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.AT90CAN32-16AUR.pdf2.AT90CAN32-16AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90CAN32-16AUR
Tau Wae AT90CAN32-16AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 22025 pcs Pepa Raraunga 1.AT90CAN32-16AUR.pdf2.AT90CAN32-16AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Tere 16MHz Raupapa AVR® 90CAN
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-TQFP
Ētahi Ingoa AT90CAN32-16AUR-ND
AT90CAN32-16AURTR
AT90CAN3216AUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 53
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90CAN Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x10b