AT89S8252-24JI
Hua Hua
Tau Wae: AT89S8252-24JI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Ngā Rauemi: AT89S8252-24JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89S8252-24JI
Tau Wae AT89S8252-24JI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5024 pcs Pepa Raraunga AT89S8252-24JI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 24MHz Raupapa 89S
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (8K x 8) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa AT89S825224JI Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM 2K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)