AT89S52-24AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89S52-24AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89S52-24AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: AT89S52-24AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89S52-24AUR
Tau Wae AT89S52-24AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 75019 pcs Pepa Raraunga AT89S52-24AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 24MHz Raupapa 89S
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (8K x 8) Nga Papahanga Reo WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa AT89S52-24AUR-ND
AT89S52-24AURTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga -