AT89S4051-24PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89S4051-24PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: AT89S4051-24PU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89S4051-24PU
Tau Wae AT89S4051-24PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 58246 pcs Pepa Raraunga AT89S4051-24PU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 24MHz Raupapa 89S
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa AT89S405124PU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-PDIP Raraunga Raraunga -