AT89LV55-12AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LV55-12AC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89LV55-12AC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: AT89LV55-12AC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89LV55-12AC
Tau Wae AT89LV55-12AC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4492 pcs Pepa Raraunga AT89LV55-12AC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 12MHz Raupapa 89LV
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 20KB (20K x 8) Nga Papahanga Reo -
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89LV Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga -