AT89LP2052-16SU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89LP2052-16SU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89LP2052-16SU
Tau Wae AT89LP2052-16SU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5467 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 16MHz Raupapa 89LP
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC Raraunga Raraunga -