AT89C51RC-24AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89C51RC-24AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89C51RC-24AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: AT89C51RC-24AU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89C51RC-24AU
Tau Wae AT89C51RC-24AU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 62296 pcs Pepa Raraunga AT89C51RC-24AU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 24MHz Raupapa 89C
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa AT89C51RC24AU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga -