AT89C4051-12SI
Hua Hua
Tau Wae: AT89C4051-12SI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: AT89C4051-12SI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89C4051-12SI
Tau Wae AT89C4051-12SI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5906 pcs Pepa Raraunga AT89C4051-12SI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 12MHz Raupapa 89C
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa AT89C405112SI Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 15
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SOIC