AT89C2051-24PU
Hua Hua
Tau Wae: AT89C2051-24PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: AT89C2051-24PU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89C2051-24PU
Tau Wae AT89C2051-24PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 73385 pcs Pepa Raraunga AT89C2051-24PU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 24MHz Raupapa 89C
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8) Nga Papahanga Reo LED
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa AT89C205124PU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP Raraunga Raraunga -