AT87LV51-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT87LV51-16AC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT87LV51-16AC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: AT87LV51-16AC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT87LV51-16AC
Tau Wae AT87LV51-16AC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5785 pcs Pepa Raraunga AT87LV51-16AC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 16MHz Raupapa 87LV
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga OTP Quick FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8) Nga Papahanga Reo -
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa AT87LV5116AC Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 87LV Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) OTP Quick FLASH 44-TQFP (10x10)