AT87F51RC-24JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT87F51RC-24JI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
Ngā Rauemi: AT87F51RC-24JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT87F51RC-24JI
Tau Wae AT87F51RC-24JI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5302 pcs Pepa Raraunga AT87F51RC-24JI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 24MHz Raupapa 87F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga OTP Quick FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 87F Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) OTP Quick FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Raraunga Raraunga -