AT49LW080-33JC-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LW080-33JC-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49LW080-33JC-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M PARALLEL 32PLCC
Ngā Rauemi: AT49LW080-33JC-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49LW080-33JC-T
Tau Wae AT49LW080-33JC-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5134 pcs Pepa Raraunga AT49LW080-33JC-T.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 300µs Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa AT49LW080-33JC SL383
AT49LW080-33JC SL383-ND
Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 8Mb (1M x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC Whero Whero 33MHz