AT49F512-55JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F512-55JU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49F512-55JU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 512K PARALLEL 32PLCC
Ngā Rauemi: AT49F512-55JU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49F512-55JU
Tau Wae AT49F512-55JU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4205 pcs Pepa Raraunga AT49F512-55JU.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)