AT49F1025-55JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49F1025-55JI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 1M PARALLEL 44PLCC
Ngā Rauemi: AT49F1025-55JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49F1025-55JI
Tau Wae AT49F1025-55JI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5023 pcs Pepa Raraunga AT49F1025-55JI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 44-LCC (J-Lead) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)