AT49F040A-55TI-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F040A-55TI-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49F040A-55TI-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M PARALLEL 32TSOP
Ngā Rauemi: AT49F040A-55TI-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49F040A-55TI-T
Tau Wae AT49F040A-55TI-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga AT49F040A-55TI-T.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 40µs Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-TSOP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Ētahi Ingoa AT49F040A-55TI SL383
AT49F040A-55TI SL383-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount