AT49F002ANT-55TI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F002ANT-55TI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49F002ANT-55TI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 2M PARALLEL 32TSOP
Ngā Rauemi: AT49F002ANT-55TI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49F002ANT-55TI
Tau Wae AT49F002ANT-55TI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5337 pcs Pepa Raraunga AT49F002ANT-55TI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)