AT49F001AN-45VI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001AN-45VI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49F001AN-45VI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP
Ngā Rauemi: AT49F001AN-45VI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49F001AN-45VI
Tau Wae AT49F001AN-45VI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4604 pcs Pepa Raraunga AT49F001AN-45VI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-VSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)