AT45DB081B-TI-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45DB081B-TI-2.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT45DB081B-TI-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 15MHZ 28TSOP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT45DB081B-TI-2.5
Tau Wae AT45DB081B-TI-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 15MHZ 28TSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5095 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 14ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 28-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (264 Bytes x 4096 pages)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (264 Bytes x 4096 pages) SPI 15MHz 28-TSOP
Whero Whero 15MHz Tau Wae Tuakiri AT45DB081