AT27C4096-55PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27C4096-55PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 4M PARALLEL 40DIP
Ngā Rauemi: AT27C4096-55PU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27C4096-55PU
Tau Wae AT27C4096-55PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5449 pcs Pepa Raraunga AT27C4096-55PU.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)