AT27C256R-45RU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27C256R-45RU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC
Ngā Rauemi: AT27C256R-45RU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27C256R-45RU
Tau Wae AT27C256R-45RU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4342 pcs Pepa Raraunga AT27C256R-45RU.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)