AT27C1024-45JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27C1024-45JU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 1M PARALLEL 44PLCC
Ngā Rauemi: AT27C1024-45JU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27C1024-45JU
Tau Wae AT27C1024-45JU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 48360 pcs Pepa Raraunga AT27C1024-45JU.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 44-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa AT27C102445JU
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount