AT27C010-45JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C010-45JI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27C010-45JI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
Ngā Rauemi: AT27C010-45JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27C010-45JI
Tau Wae AT27C010-45JI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5181 pcs Pepa Raraunga AT27C010-45JI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa AT27C01045JI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount