AT27BV010-15JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV010-15JI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27BV010-15JI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
Ngā Rauemi: AT27BV010-15JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27BV010-15JI
Tau Wae AT27BV010-15JI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5717 pcs Pepa Raraunga AT27BV010-15JI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa AT27BV01015JI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount