AT25HP512-10PI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT25HP512-10PI-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT25HP512-10PI-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25HP512-10PI-2.7
Tau Wae AT25HP512-10PI-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4940 pcs Pepa Raraunga AT25HP512-10PI-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa AT25HP512-10PI2.7
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 512Kb (64K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Whero Whero 10MHz