AT25FS040Y7-YH27-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25FS040Y7-YH27-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT25FS040Y7-YH27-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SAP
Ngā Rauemi: AT25FS040Y7-YH27-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25FS040Y7-YH27-T
Tau Wae AT25FS040Y7-YH27-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4076 pcs Pepa Raraunga AT25FS040Y7-YH27-T.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SAP (4.9x6.0)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-UDFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Mb (512K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 50MHz 8-SAP (4.9x6.0)
Whero Whero 50MHz Tau Wae Tuakiri AT25FS040