AT25F1024N-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT25F1024N-10SI-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 1M SPI 20MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT25F1024N-10SI-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25F1024N-10SI-2.7
Tau Wae AT25F1024N-10SI-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 1M SPI 20MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4616 pcs Pepa Raraunga AT25F1024N-10SI-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 100µs Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa AT25F1024N10SI2.7
Q1407810
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 1Mb (128K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz 8-SOIC Whero Whero 20MHz