AT25640T2-10TC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25640T2-10TC-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT25640T2-10TC-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 20TSSOP
Ngā Rauemi: AT25640T2-10TC-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25640T2-10TC-2.7
Tau Wae AT25640T2-10TC-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 20TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5130 pcs Pepa Raraunga AT25640T2-10TC-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa AT25640T2-10TC2.7
AT25640T210TC2.7
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 64Kb (8K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 3MHz 20-TSSOP Whero Whero 3MHz