AT25256W-10SC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25256W-10SC-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT25256W-10SC-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 256K SPI 3MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT25256W-10SC-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25256W-10SC-2.7
Tau Wae AT25256W-10SC-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 256K SPI 3MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5974 pcs Pepa Raraunga AT25256W-10SC-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 256Kb (32K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Whero Whero 3MHz Tau Wae Tuakiri AT25256