AT25128-10UI-1.8
Hua Hua
Tau Wae: AT25128-10UI-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 128K SPI 2.1MHZ 8DBGA
Ngā Rauemi: AT25128-10UI-1.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25128-10UI-1.8
Tau Wae AT25128-10UI-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 128K SPI 2.1MHZ 8DBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4768 pcs Pepa Raraunga AT25128-10UI-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-dBGA (3.73x2.21)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 8-VFBGA Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 128Kb (16K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 2.1MHz 8-dBGA (3.73x2.21)
Whero Whero 2.1MHz Tau Wae Tuakiri AT25128