AT25080-10PI-1.8
Hua Hua
Tau Wae: AT25080-10PI-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 8K SPI 3MHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT25080-10PI-1.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25080-10PI-1.8
Tau Wae AT25080-10PI-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 8K SPI 3MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4512 pcs Pepa Raraunga AT25080-10PI-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Kb (1K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 3MHz 8-PDIP
Whero Whero 3MHz Tau Wae Tuakiri AT25080
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT25080A-10PI-1.8
AT25080A-10PI-1.8
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 8K SPI 20MHZ 8DIP
I roto i te taonga: 5702 pcs
Tikiake: AT25080A-10PI-1.8.pdf
RFQ
AT25080-10PI
AT25080-10PI
Whakaahuatanga: IC EEPROM 8K SPI 3MHZ 8DIP