AT25040N-10SC-2.7
Hua Hua
Tau Wae: AT25040N-10SC-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT25040N-10SC-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT25040N-10SC-2.7
Tau Wae AT25040N-10SC-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5768 pcs Pepa Raraunga AT25040N-10SC-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Kb (512 x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Whero Whero 3MHz Tau Wae Tuakiri AT25040
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT25080-10PI
AT25080-10PI
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 8K SPI 3MHZ 8DIP
I roto i te taonga: 5269 pcs
Tikiake: AT25080-10PI.pdf
RFQ
AT25040N-10SC
AT25040N-10SC
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8SOIC