AT24C64W-10SI-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C64W-10SI-2.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C64W-10SI-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT24C64W-10SI-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C64W-10SI-2.5
Tau Wae AT24C64W-10SI-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4391 pcs Pepa Raraunga AT24C64W-10SI-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa AT24C64W10SI2.5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 64Kb (8K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Whero Whero 400kHz