AT24C64-10PC-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C64-10PC-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C64-10PC-1.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C64-10PC-1.8
Tau Wae AT24C64-10PC-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4835 pcs Pepa Raraunga AT24C64-10PC-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa AT24C6410PC1.8
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 64Kb (8K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Whero Whero 400kHz
Tau Wae Tuakiri AT24C64 Wā Uru 900ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT24C512W1-10SI-2.7
AT24C512W1-10SI-2.7
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 20SOIC
I roto i te taonga: 4103 pcs
Tikiake: AT24C512W1-10SI-2.7.pdf
RFQ
AT24C512W-10SU-2.7
AT24C512W-10SU-2.7
Whakaahuatanga: IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 4336 pcs
Tikiake: AT24C512W-10SU-2.7.pdf
RFQ
AT24C64-10PC
AT24C64-10PC
Whakaahuatanga: IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP