AT24C512B-TH25-B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C512B-TH25-B
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8TSSOP
Ngā Rauemi: AT24C512B-TH25-B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C512B-TH25-B
Tau Wae AT24C512B-TH25-B Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 512K I2C 1MHZ 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5598 pcs Pepa Raraunga AT24C512B-TH25-B.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 512Kb (64K x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-TSSOP
Whero Whero 1MHz Tau Wae Tuakiri AT24C512