AT24C256N-10SC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C256N-10SC-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT24C256N-10SC-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C256N-10SC-2.7
Tau Wae AT24C256N-10SC-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4763 pcs Pepa Raraunga AT24C256N-10SC-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa AT24C256N-10SC2.7
AT24C256N10SC2.7
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 256Kb (32K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Whero Whero 1MHz
Tau Wae Tuakiri AT24C256 Wā Uru 550ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT24C256N-10SI-2.7
AT24C256N-10SI-2.7
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 5269 pcs
Tikiake: AT24C256N-10SI-2.7.pdf
RFQ
AT24C256N-10SI-2.7-T
AT24C256N-10SI-2.7-T
I roto i te taonga: 4182 pcs
Tikiake: AT24C256N-10SI-2.7-T.pdf
RFQ
AT24C256N-10SC
AT24C256N-10SC